leasing bez bik

Leasing Poddębice zadzwoń 887 332 665

Prasóweczki

Leasing to bardzo specyficzny sposób pozyskania potrzebnych rzeczy. Łączy w sobie dwa aspekty: pożyczki i dzierżawy.
Rzecz leasingowana w umówionym czasie nie staje się twoją własnością, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Biała Rawska

Najpopularniejszy leasing dotyczy samochodów, chociaż wszystkie przedmioty, które są Ci przydatne w trakcie zarządzania firmą możesz nabyć w ten sposób. Nowo powstałe firmy starać się o leasing już w pierwszym dniu prowadzenia działalności. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby na miejscu omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo skonsultujesz się z agentami, z którymi możesz się skontaktować przy pomocy prostej ankiety, zamieszczonej w Internecie, infolinii czy sms. Jasne jest, możesz porozmawiać bezpośrednio ze specjalistą w dziedzinie leasingu pracującym w firmie leasingowej, które mają biura, w każdym większym mieście na terenie kraju.

 

W trakcie spotkania agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a jest ich naprawdę niewiele) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Nieistotne, na która formę leasingu się zdecydujesz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Nakłady pieniężne które są ponoszone na leasingi, doliczamy do kosztów firmy i odliczamy od podatku dochodowego. Spotkanie z ekspertem, który przeanalizuje finanse i podatki, kierowanej przez Ciebie działalności gospodarczej, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że można go zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt inwestycyjny w banku. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla tych, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, szczególnie, na początkowym etapie, to ogromne ułatwienie. Najistotniejsze jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

W tej formie, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale wyposażenie i auta dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Działanie jest banalne. Dokonujesz wyboru auta, precyzujesz szczegóły finansowe, aplikujesz online lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Korzyści działania są nie do przecenienia. Nie marnujesz czasu, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której przy zakupie indywidualnym zapewne byś nie otrzymał. Jeździsz nowym autem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty ograniczasz się do zakupu paliwa, nad problemami z obsługą serwisową sprawuje pieczę firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Właściwie dobrane ubezpieczenia gwarantują Ci auto zastępcze, w razie awarii, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Kolejny plus to że nie masz obowiązku odkupowania auta, które masz w leasingu. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i starania o korzystną sprzedaż również nas nie obchodzą.

Możesz bać się o to, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą elastyczność finansów masz dwa rozwiązania. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na samochód używany, a instytucje takie, jak Leasing Biała Rawska oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z niedoborami wolnych pieniędzy, możesz przekształcić zapisy umowy. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie wszyscy wiedzą, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każdy człowiek może wykorzystać tą atrakcyjną formę, zamiast kredytu.

Procedura jest bardzo podobna, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Podpisujemy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, który, nam odpowiada, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. Zawarta umowa określa, że używamy samochodu, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Oczywiście, nie ma żadnego przymusu wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Biała Rawska będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: potwierdzenia tożsamości, zaświadczenia o dochodach, wydruku z konta osobistego.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tej sytuacji, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie powoduje konieczności zgłaszania do banku, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Jasne jest, że jest to bardzo dobre rozwiązaniejeśli planujemy zaciągnąć kredyt np. hipoteczny.

Leasing Biała Rawska

 

Zobacz również Leasing uproszczony

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments